325779_316-1

به گزارش سایت شرط بندی، از قبل هم پیش‌بینی می‌شد بشار رسن در شهرآورد نیمکت‌نشین شود. هافبک تکنیکی و عراقی پرسپولیس از دقیقه ۶۴ به جای مهدی شیری وارد زمین شد تا سیامک نعمتی به دفاع راست برود و خودش هم هافبک بازیساز تیمش شود. بشار رسن حتی این فرصت را داشت که در شهرآورد ۹۰ زننده دومین گل پرسپولیس به استقلال باشد، اما ضربه پای چپش به بدن سیدحسین حسینی خورد و گل نشد. شنیدن تازه‌ترین صحبت‌های هافبک ملی‌پوش و عراقی پرسپولیس خالی از لطف نیست؛
شهرآورد خوبی بود، این‌طور نیست؟
برای ما که خیلی خوب بود.
نه! در مجموع می‌گوییم که هم جنگ فیزیکی و نبرد جانانه داشت، هم گل و هم برنده؟
بله، بازی پر از درگیری بود که خوشبختانه با برد ما همراه شد.
چرا نیمکت‌نشین شدی؟
این تصمیم سرمربی تیم بود که من هم تابع هستم.
مصدوم که نبودی؟
نه ولی فرقی نمی‌کرد چه کسی بازی کند. مهم برد پرسپولیس بود که حاصل شد.
کالدرون قبل از تعویض به تو چه گفت؟
یکسری دستورات فنی داد و قرار شد سیامک دفاع راست شود و جای شیری را بگیرد. به نظرم همه تعویض‌های پرسپولیس خوب بودند.
واقعاً فکرش را می‌کردی علیرضا بیرانوند ضربه پنالتی علی کریمی را بگیرد؟
وقتی علی بیرانوند را داشته باشی یعنی پنالتی گل نمی‌خوری! کسی که پنالتی کریستیانو رونالدو را می‌گیرد پنالتی بقیه را هم می‌تواند بگیرد.
چون هم‌اتاقش هستی، این حرف را می‌زنی؟
این بازی با احمد (نوراللهی) هم اتاق بودم! البته علی بیرانوند شخصیت جالب و مهربانی دارد. همه دوستش دارند و بدون غرور است.
برد این شهرآورد را مدیون او هستید؟
علی کار بزرگی کرد. واقعاً مهار کردن پنالتی در شهرآورد سخت است، اما به نظرم این برد محصول کار تیمی و فنی است. ما در این سال‌ها نشان دادیم یک تیم هستیم.
احمد نوراللهی هم‌اتاقی‌ات کاپیتان پرسپولیس مقابل استقلال بود. قبل از شهرآورد به هم چه می‌گفتید؟
احمد اصولاً آدم ساکت و کم‌حرفی است، اما آرامش خاصی داشت. همه بچه‌های پرسپولیس این‌طوری بودند. یک جوری خیال‌مان راحت بود که شهرآورد را نمی‌بازیم.
پنج‌شنبه باید با سپاهان بازی کنید. این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
بازی با سپاهان خیلی اهمیت دارد. به نظرم یک شهرآورد دیگر است، چون هر دو تیم مدعیان اصلی قهرمانی هستند. امیدوارم با ارائه یک بازی تماشایی برنده این بازی هم باشیم.
نتیجه بازی را پیش‌بینی نمی‌کنی؟
واقعاً نمی‌توان نتیجه بازی با سپاهان اصفهان را پیش‌بینی کرد، اما اگر هواداران پرسپولیس ورزشگاه را پر کنند شانس ما برای پیروزی بالاتر خواهد رفت.
فکر می‌کنی این بار فیکس باشی؟
این سؤال را باید از کادر فنی و آقای کالدرون بپرسید. من یک بازیکن حرفه‌ای هستم و فقط وظیفه دارم تمرین کنم.
***
بشار مثل بلبل فارسی صحبت می‌کند!
شاید باور نکنید، اما بشار رسن عراقی مثل بلبل فارسی صحبت می‌کند. البته او به زبان عربی و انگلیسی حرف می‌زند، اما به زبان فارسی هم مسلط است. رسن بعد از ۶ ماه که در ایران بازی کرد به لطف هم‌اتاقی اش شایان مصلح که توانایی صحبت به زبان عربی را داشت، زبان فارسی را نیز آموخت. بعد از جدایی شایان مصلح و رفتن این مدافع چپ‌پا به سپاهان اصفهان، بشار رسن حالا به تناوب با احمد نوراللهی و علیرضا بیرانوند هم‌اتاق شده و با این دو فقط فارسی صحبت می‌کند.
0/5 ( 0 نظر )