پورحمیدی: آماده‌ام در اصفهان بازی کنمبه گزارش سایت شرط بندی، حسین پورحمیدی دروازه‌بان ۲۱ ساله استقلال روز گذشته برای ساعاتی به سوژه اول فضای مجازی تبدیل شد. ماجرا از شایعه‌ای آغاز شد که استراماچونی برای تنبیه سیدحسین حسینی می‌خواهد در اصفهان دروازه‌بان اصلی اش را نیمکت‌نشین کند! آن هم به خاطر گلی که به شکلی اتفاقی برای پرسپولیس به ثمر رسید. در این ارتباط با او همکلام شدیم.

قرار است امروز تو درون دروازه استقلال بایستی؟‌
نمی‌دانم! این را سرمربی تیم تعیین می‌کند.

اما روز گذشته شایعه شده بود حسینی در اصفهان نیمکت‌نشین است.
بله! این پیام را دوستانم برای خود من هم فرستادند و دیدم و تعجب کردم!

اوضاع روحی حسینی چطور است؟
عالی است. او در تمرینات این روز‌ها با قدرت تمرین می‌کرد.

ناراحت بود؟
بله بعد از شهرآورد خیلی ناراحت بود! ولی آقابهزاد (غلامپور) و بچه‌ها با او حرف زدند و او هم، چون بازیکن حرفه‌ای است خیلی سریع خودش را پیدا کرد و با قدرت تمریناتش را ادامه داد.

دیدی گل خوردن در شهرآورد چه تبعاتی دارد؟
بله! واقعاً سخت است. همیشه از بیرون این اتفاقات را می‌دیدم و می‌شنیدم ولی این بار از نزدیک فهمیدم برد و باخت در این بازی چه عواقبی دارد.

ترسیدی؟! فکر می‌کنی روزی بتوانی در شهرآورد به زمین بروی؟
نه نترسیدم! فقط حس و حالش را تجربه کردم، وگرنه من به استقلال آمده‌ام تا روزی بتوانم برای این تیم بازی کنم و همیشه به این فکر می‌کنم روزی در شهرآورد به زمین بروم.

اگر همین امروز استراماچونی از تو بخواهد مقابل ذوب‌آهن بازی کنی آمادگی اش را داری؟
چرا نداشته باشم؟ ما هر روز تمرین می‌کنیم و وظیفه من است که با توانایی صددرصد در خدمت استقلال باشم.

ظاهراً فصل قبل یک بار هم روبه‌روی ذوب‌آهن بازی کردی.
بله! فصل قبل هفته هفتم گلر فیکس استقلال خوزستان بودم و بازی را هم با گل میثم کریمی (پنالتی) برنده شدیم. آن بازی در اهواز بود و ذوب‌آهن هم خیلی فشار آورد تا گل بزند. من همیشه آماده بازی کردن هستم و چه افتخاری بیشتر از اینکه برای استقلال تهران بازی کنم؟

نتیجه بازی امروز را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
فقط این را می‌دانم که باید این بازی را ببریم. ما هرطور شده می‌خواهیم در اصفهان اولین بردمان را به دست بیاوریم، چون بیش از این نباید امتیاز از دست بدهیم. همه اعضای تیم در تهران هم‌قسم شدند که بازی را با برد تمام کنیم. امیدوارم بتوانیم دل طرفداران‌مان را شاد کنیم.

0/5 ( 0 نظر )