به گزارش سایت شرط بندی، تیم ملی دختران زیر 17 ساله‌های پرتغال در دیدارهای اخیر برابر اسرائیل و لتونی عملکرد بسیار خوبی داشت و هرکدام از این تیم‌ها را با 4 گل شکست داد که این نتایج باعث شد به یورو 2020 صعود کنند.

کریستیانو رونالدو پس از درخشش این تیم به دختران تیم ملی پرتغال استوک‌های «مرکوریال دریم» را به همراه نامه‌ای برای تشویق آن‌ها هدیه داد.

در نامه رونالدو آمده است: «این کفش‌ها را برای‌تان می‌فرستم به امید اینکه به شما کمک کنند به رؤیاهای‌تان برسید. وقتی بچه بودم، یک رؤیای ساده اما خیلی بزرگ داشتم. نه از آن رؤیایی که در خواب می‌بینید بلکه از آن رؤیاهایی که خواب را از چشمان‌تان می‌گیرد. رؤیایم این بود که روزی بهترین فوتبالیست دنیا شوم. پس زندگی‌ام را وقف رسیدن به رؤیایم کردم، در باشگاه، در زمین تمرین و هر جایی که می‌شد هر کاری که لازم بود برای تحقق هدفم انجام می‌دادم. داشتن رؤیا مهم است و مهمتر از آن سختکوشی برای محقق کردن آن رؤیا. من رؤیایم را محقق کردم و امیدوارم که رؤیای شما هم به حقیقت بپیوندد. پس بدون تردید برای رسیدن به رؤیاهای‌تان قدم بردارید. اگر من توانسته‌ام به رؤیاهایم برسم شما هم می‌توانید. به شما برای صعود به دور بهترین‌ها تبریک می‌گویم. تمرکزتان را حفظ کنید و چشم به کسب پیروزی بعدی داشته باشید. موفق باشید و از کفش‌های‌تان لذت ببرید.»

اینجا ببینید: هدیه ویژه کریستیانو رونالدو به دختران پرتغالی

هدیه جالب رونالدو برای دختران پرتغالی

0/5 ( 0 نظر )