351925_954-1به گزارش سایت شرط بندی، در حالی که زمان زیادی به معرفی برنده توپ طلای سال ۲۰۱۹ باقی نمانده است، دولورس آویرو، مادر کریستیانو رونالدو به شیوه‌ای جالب از فرزند خود برای کسب این جایزه حمایت کرد.

رونالدو در فصل گذشته جز جایزه بازیکن سال فوتبال ایتالیا، عنوان دیگری کسب نکرد و در رقابت برای تصاحب جایزه بازیکن سال یوفا و جایزه بازیکن سابق فیفا (The Best) به ترتیب مغلوب ویرجیل فان‌دایک و لیونل مسی شد. او تا کنون ۵ بار توپ طلا را برده و به همراه مسی پرافتخارترین بازیکنان در کسب این جایزه محسوب می‌شود؛ با این حال مادر این بازیکن ۳۴ سال مدعی است که حق او بیشتر از این‌ها بوده است.

او اظهار داشت: دست‌های مافیا در کار است. فکر می‌کنم مافیا واژه مناسبی برای توصیف ماجرا باشد. بله یک مافیای فوتبالی وجود دارد. اگر همه چیز را دیده باشید، متوجه شده‌اید که همه چیز زیر سر مافیا است. اگر کریستیانو اسپانیایی یا انگلیسی بود، چنین کار‌هایی را در حقش انجام نمی‌دادند، اما از آنجایی که او پرتغالی است و اهل مادیرا، خب ما شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.

مادر رونالدو در پاسخ به این سؤال که آیا فرزندش در این فصل ششمین توپ طلای خود را کسب خواهد کرد یا نه، عنوان کرد: نمی‌دانم که آیا امسال می‌برد یا نه، اما مطمئنم که بالاخره ششمین توپ طلایش را می‌گیرد. من فکر می‌کنم که اگر عملکرد او را بر اساس آنچه در طول فصل انجام داده تحلیل کنیم، می‌بینم که حقش است که این جایزه را ببرد.

0/5 ( 0 نظر )