از دعوت دوباره وریا به تیم ملی بسیار خوشحالم
به گزارش سایت شرط بندی، مهدی فنونی‎‌زاده با اشاره به انتشار فهرست جدید تیم ملی اظهار داشت: از دعوت دوباره وریا غفوری به تیم ملی بسیار خوشحال هستم. این موضوع، اتفاق بسیار خوبی بود، زیرا وریا شرایط خوبی داشت و حتی در اردوی قبلی هم می‌توانست حاضر باشد.
او ادامه داد: از طرف دیگر، سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال هم در این هفته‌ها نشان داد که به شرایط خوب خودش برگشته و عملکرد قابل قبولی ارائه کرد. در همین بازی آخر برابر صنعت‌نفت آبادان یا دیدار با تراکتور دیدید که چند بار از مهاجمان حریف توپ گرفت. او هم شانس بازگشت به اردوی تیم ملی را داشت که فکر می‌کنم این موضوع به اردو‌های آینده موکول شده است. همچنین معتقدم استقلال باز هم می‌توانست بازیکنان دیگری در لیست ویلموتس داشته باشد.
پیشکسوت استقلال در مورد شرایط آبی‌پوشان تصریح کرد: وضعیت این روز‌های استقلال خیلی خوب است. امیدوارم مسائل مالی فشار بیشتری به تیم و بازیکنان وارد نیاورد و باعث به هم خوردن تمرکز تیم نشود. هر بار که استقلال جان می‌گیرد و روی دور بردن و امتیازگیری می‌افتد، یکسری داستان‌ها مثل حواشی اطراف باشگاه یا بی‌پولی به سراغ تیم می‌آید و هواداران استقلال را نگران می‌کند.
فنونی‌زاده در نهایت گفت: موضوعی که مرا خوشحال می‌کند، تفکر حرفه‌ای بازیکنان است. آن‌ها با مصاحبه‌های اخیر خود نشان دادند پشت و حامی مربی تیم هستند و از او و خواسته‌هایش دفاع می‌کنند. این اتحاد برای موفقیت تیم در آینده خیلی خوب است. امیدوارم حلقه اتحاد بین بازیکنان، مربیان، مدیران و هواداران محکم شود و در کنار هم بتوانند قهرمان لیگ شوند.
0/5 ( 0 نظر )