امری: آماده پذیرش انتقادات هستمبه گزارش سایت شرط بندی، اونای امری پس از شکست ۲ بر صفر تیمش در خانه لسترسیتی در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس آماده پذیرش همه انتقادات است.

سرمربی تیم آرسنال گفت: ممکن است از نتیجه بازی ناامید باشم، اما رویکرد بازیکنان خوب بود و آن‌ها برنامه‌های ما را در زمین پیاده کردند. در نیمه دوم شانس‌هایی روی دروازه لسترسیتی را ایجاد کردیم و وقتی لستری‌ها به گل رسیدند یک بخت گلزنی دیگر را را از دست دادیم. از لسترسیتی عقب افتاده‌ایم، اما برای آماده‌سازی، بهبود شرایط و ایجاد تعادل در تیم، زمان خواهیم داشت.

او در ادامه افزود: منچستریونایتد و تاتنهام در جدول پشت سر ما قرار دارند و زمان داریم تا اختلاف با لسترسیتی را کاهش دهیم. اگر در خانه نمایش‌های خوبی ارائه کنیم، می‌توانیم در خارج از خانه هم موفق باشیم. ما تا به حال در خانه مغلوب نشده‌ایم. با باشگاه صحبت می‌کنم تا قوی مانده و بهبود پیدا کنم. بازیکنان جوان دیگری هم داریم که در کنار ما در حال رشد هستند. می‌دانم انتقاداتی خواهد شد و من آماده شنیدن اعتراضات هستم. همه انتقادات را می‌پذیرم و این اتفاق طبیعی است. یک قدم جلوتر رفتیم و از نظر دفاعی بهتر بودیم. باید دوباره اعتماد به نفس خودمان را پیدا کنیم. موظفیم در برخی شرایط صبور باشیم.

0/5 ( 0 نظر )