357128_733-1
به گزارش سایت شرط بندی، هفته یازدهم لیگ دسته اول از عصر دیروز با یک دیدار آغاز شد و امروز با چند تقابل جذاب و حساس پرونده این هفته بسته خواهد شد. با نگاهی به بازی‌های این هفته احتمال تغییرات زیاد در جمع مدعیان وجود دارد.
فجرسپاسی شیراز- داماش گیلان
صدرنشین لیگ دسته اول با کوچکترین لغزش جایگاه خود را از دست خواهد داد پس فجرسپاسی نمی‌خواهد در خانه حتی از تفاضل گل هم از تعقیب‌کنندگانش عقب بیفتد و روی این اصل تیم مهابادی با هدف کسب پیروزی به میدان می‌رود؛ با این حال داماش گیلان هم با وجود مشکلات مالی، شرایط بدی ندارد و به نظر می‌رسد روز سختی را برای صدرنشین رقم بزند.
نود ارومیه- مس کرمان
یکی از بازی‌های دشوار و کلیدی نود ارومیه تقابل با مس کرمان است. مسی‌ها هفته قبل با شکست دادن بادران، تیم تهرانی را از کورس عقب راندند و حالا می‌توانند با شکست دادن نود ارومیه هم خودشان را به مدعیان نزدیک کنند و هم کار نود را دشوار با این حال تیم وحید بیات‌لو در خانه به چیزی جز کسب پیروزی فکر نمی‌کند.
سپیدرود رشت- گل‌ریحان البرز
سپیدرود بعد از شکست در ال‌گیلانو مقابل ملوان فرصتی برای شکست خانگی ندارد و نظرمحمدی به خوبی می‌داند که رخ دادن این اتفاق چقدر برای خودش و تیمش گران تمام خواهد شد. آن‌ها با انگیزه بالا به مصاف گل‌ریحان البرز می‌روند که شرایط خوبی در جدول دارد و حتی می‌تواند با پیروزی در این بازی به صدر جدول هم صعود کند.
بادران تهران- خوشه طلایی ساوه
دو تیمی که در هفته‌های اخیر وارد بحران شده و تا حدودی از جمع مدعیان دور شدند این فرصت را دارند تا در دوئل با هم از شرایط بد خود فاصله بگیرند. بدترین نتیجه برای دو تیم تساوی است، اما پس از مخالفت با استعفای محسن عاشوری، خوشه طلایی با عزم برد به تهران آمده و فرهاد کاظمی هم نمی‌خواهد سه امتیاز بازی خانگی را از دست بدهد.
مس رفسنجان- ملوان
یکی از دیدار‌های حساس این هفته را در رفسنجان شاهد هستیم. مسی‌ها که در سه هفته اخیر نتوانستند به پیروزی برسند حالا در مصاف با ملوان پایین جدولی این فرصت را دارند تا با رسیدن به پیروزی از بحران خارج شوند. هر چند قوی سپید انزلی با شکست سپیدرود بالاخره طعم پیروزی را چشید و با روحیه‌ای خوب به مصاف مس خواهد رفت. مس که از رایکا شکست خورده می‌ترسد به ملوان هم ببازد و به همین خاطر با حواس جمع به میدان می‌رود.
آلومینیوم اراک- سرخپوشان پاکدشت
اراکی‌ها خودشان لیگ برتری شدن را دوست ندارند وگرنه این‌قدر پرنوسان ظاهر نمی‌شدند. البته تیم محمود فکری خوش‌شانس است که مدعیان هم، امتیاز از دست می‌دهند. فاصله ۵ امتیازی با صدر جدول قابل جبران است، اما اگر آن‌ها امروز به سرخپوشان پاکدشت ببازند جای خود را به این تیم می‌دهند. سرخپوشان کم‌کم خودش را به نیمه بالای جدول می‌رساند و چه بسا به زودی مدعی شود البته اگر این بازی را ببرد.
شهرداری تبریز- قشقایی شیراز
جدال حساس پایین جدولی‌ها در تبریز چیزی جز برنده نمی‌خواهد. مساوی در این بازی به درد هیچ کدام نمی‌خورد، اما تیم پیروز می‌تواند شرایطش را بهتر کند. شهرداری در قعر جدول باید قدر بازی‌های خانگی را بداند و قشقایی برای رهایی از منطقه خطر باید از بازی با تیم‌های پایین‌تر از خود امتیاز بگیرد.
استقلال خوزستان- رایکا بابل
این بازی تقابل اندیشه‌های مدافعان اسبق استقلال تهران است. سهراب بختیاری‌زاده روی نیمکت استقلال خوزستان می‌خواهد تغییرات در این تیم پس از مربیگری خودش را ثابت کند و در سمت مقابل هادی شکوری روی نیمکت رایکا بابل به دنبال اثبات این مهم است که برد این تیم مقابل مس رفسنجان اتفاقی نبوده است. به نظر می‌رسد جدال جذابی را در اهواز شاهد باشیم.
پیروزی نیروی زمینی در استارت هفته یازدهم
بازی‌های این هفته عصر دیروز با جدال نیروی زمینی تهران با آرمان‌گهر سیرجان استارت خورد که طی آن تیم تهرانی با پیروزی در این بازی به روند رو به رشد خود ادامه داد. شاگردان امید روانخواه که پس از شروع بد هفته‌های ابتدایی چند هفته‌ای است روی نوار موفقیت گام برمی‌دارند این‌بار در خانه خود موفق به شکست آرمان‌گهر سیرجان شدند. نیروی زمینی در دقیقه ۶۴ توسط علی خدادادی از روی نقطه پنالتی به گل رسید و از این اندوخته خود حفاظت کرد تا با کسب سه امتیاز به رده دهم جدول صعود کند.
0/5 ( 0 نظر )