زیدان: رئال باید به همین روند ادامه دهدبه گزارش سایت شرط بندی، زین‌الدین زیدان پس از برتری ۴ بر صفر تیمش در زمین ایبار در هفته جاری رقابت‌های لالیگا بابت تداوم برتری‌ها و روند خوب سفید‌ها ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم رئال مادرید در این باره گفت: ما طی هفته‌های اخیر به سختی تلاش کرده‌ایم و در طول این مدت کاملاً به خودمان باور داشته‌ایم. بازی مقابل مایورکا بسیار پیچیده بود، اما پس از شکست در آن دیدار تیم ما به طور کلی تغییر کرد و در ادامه نمایش فوق‌العاده خوبی را از خودمان ارائه کردیم. رئال مادرید باید به همین روند ادامه دهد.

وی در ادامه افزود: بابت گل والورده واقعاً خوشحالم. او در هفته‌های اخیر بسیار فوق‌العاده بازی کرده و تنها همین گلزنی را کم داشت. مودریچ در بازی امشب نمایش خوبی را ارائه کرد. من از عملکرد تمام بازیکنانم خوشحال و راضی هستم. درخشش تمام بازیکنان رئال با وجود سیستم چرخشی نشان می‌دهد آن‌ها کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند.

زیدان همچنین خاطر نشان کرد: فصل طولانی است و شما باید همه چیز را به خوبی مدیریت کنید. باید تمام بازیکنان احساس کنند نقش مهمی در تیم دارند. این‌گونه شما می‌توانید تمام جام‌ها را به دست آورید.

سرمربی رئال با ابراز رضایت از عملکرد ستاره بلژیکی تیمش اظهار داشت: آزار در نیمه اول فوق‌العاده و چشم‌نواز بازی کرد. برای او بسیار خوشحالم. آزار مطمئناً بازیکن بسیار مهمی برای رئال مادرید است.

0/5 ( 0 نظر )