به گزارش سایت شرط بندی، تورج ملک محمدی در ارتباط با رسیدگی به وضعیت میثم زارع-دارنده مدال‌های برنز نوجوانان جهان و نقره نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ که چند روز پیش بر اثر واژگونی وسیله نقلیه‌اش دچار ضایعه نخاعی شد، اظهار کرد: پس از اطلاع نسبت به این مساله رییس فدراسیون پزشکی ورزشی دستورات لازم را جهت رسیدگی به وضعیت کشتی‌گیر ایرانی که دچار ضایعه نخاعی شده است صادر کرد و از مسئولان این فدراسیون و هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه دستور داد تا به وضعیت میثم زارع رسیدگی کنند.
وی ادامه داد: حسب وظیفه ذاتی فدراسیون پزشکی ورزشی مساله درمان ورزشکاران به ویژه ورزشکاران نخبه کشور در دستور کار قرار دارد و بر همین اساس کمیته درمان فدراسیون پزشکی ورزشی پیگیر مسائل درمانی این کشتی‌گیر آسیب دیده کشورمان خواهد بود.
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه پس از عیادت صورت گرفته قرار است این کشتی‌گیر جهت معاینه در اسرع وقت به تهران منتقل شود، گفت: در قالب کمیته درمان به وضعیت میثم زارع رسیدگی خواهد شد و در وهله اول بهبود وضعیت ضایعه نخاعی و پس از آن بازگشت هرچه سریع‌تر وی به میادین در دستور کار خواهد بود.
ملک‌محمدی افزود: پس از انتقال این ورزشکار به تهران و انجام معاینه اولیه توسط فوق تخصص در رابطه با وضعیت درمانی تصمیم‌گیری خواهد شد و مرحله به مرحله کار را پیش خواهیم برد.
میثم زارع دارنده مدال‌های برنز نوجوانان جهان و نقره نوجوانان آسیا ۲۰۱۷ چند روز پیش در حال بازگشت از یک باشگاه کشتی در همدان به سمت منزلشان در روستای طاهرآباد کنگاور بر اثر واژگونی وسیله نقلیه‌اش دچار ضایعه نخاعی شد. زارع به عنوان یکی از استعداد‌های ناب کشتی ایران از روستای طاهر آباد کنگاور خود را به سطح اول کشتی ایران رساند و موفق شد در جریان رقابت‌های جهانی نوجوانان ۲۰۱۷ در یونان برای ایران به روی سکو برود.
بیشتر بخوانید: پدر کشتی‌گیر تیم ملی: شما را به خدا به داد پسرم برسید

0/5 ( 0 نظر )