357215_721-1به گزارش سایت شرط بندی، رونالدینیو، ستاره سابق فوتبال برزیل و فاتح جام جهانی همراه با تیم ملی این کشور، در آستانه بازی بزرگ لیورپول و منچسترسیتی نگاهی به بازیکنان برزیلی حاضر در دو تیم داشته و نظر خود را در مورد آینده روشن گابریل ژسوس، کلاس جهانی بازی فیرمینو و همچنین عملکرد فوق العاده فرناندینیو بیان کرده است.

لیورپول
آلیسون: خیلی خوب او را می‌شناسم، چون اهل همان شهری است که من در آن بزرگ شده‌ام، پورتو الگره. به همین دلیل از او خیلی خوشم می‌آید! اما از شوخی گذشته، او بسیار آرام، بسیار قوی و از نظر تکنیکی واقعاً خوب است. یک دروازه‌بان عالی برای برزیل و لیورپول.
فابینیو‌: من احترام ویژه‌ای برای این پسر قائل هستم، چون با اینکه هنوز خیلی جوان است، اما توانسته در باشگاه‌های زیادی در برزیل و اروپا بازی کند. کسی که تجربه قهرمانی با لیورپول را دارد و البته یک بازیکن بسیار مهم نیز در این تیم به حساب می‌آید.
روبرتو فیرمینو: تبدیل شده است به یک بازیکن بسیار باتجربه و ارزشمند برای برزیل. در لیورپول نیز همین‌طوراست. مهاجمی در کلاس جهانی که نهایت توانش را در هر بازی می‌گذارد. او با لبخند فوتبال بازی می‌کند و من این مدل را خیلی دوست دارم.

منچسترسیتی
فرناندینیو: شاید کمی روی او تعصب داشته باشم، چون دوست خودم است، اما صادقانه می‌گویم او یک بازیکن فوق العاده است. به شدت باتجربه و یکی از بهترین‌های جهان در پست خودش. شاید هم بهترین بازیکن در پست خودش در فوتبال دنیا.
گابریل ژسوس: این بازیکن جوان تبدیل به یک الگو برای برزیلی‌ها شده است، چون در عین جوانی به موفقیت‌های زیادی رسیده است. یک بازیکن فوق العاده که با‌استعداد و تکنیک خودش گل‌های زیبایی می‌زند. او دورانی عالی در فوتبال خواهد داشت. در این مورد مطمئنم.
ادرسون: امروز نمی‌تواند بازی کند ولی او هم یک دروازه‌بان بزرگ دیگر برای برزیل است. برزیل واقعاً خوش‌شانس است که همزمان او و آلیسون رادر تیم ملی دارد. او هم خونسرد و قوی است و در بازی با توپ هم عالی است و به همین دلیل تبدیل به یک بازیکن مهم برای منچسترسیتی شده است.

0/5 ( 0 نظر )