یوونتوس – میلان؛ غول بزرگ مقابل غول خفته!به گزارش سایت شرط بندی، بانوی پیر با ۲۹ امتیاز صدرنشین لیگ ایتالیا تا قبل از شروع بازی‌های این هفته بوده و مثل چند سال گذشته مدعی اصلی قهرمانی به حساب می‌آید، اما میلان فقط ۱۳ امتیاز از ۱۱ بازی نخست خود جمع کرده است و در نیمه پایین جدول دست و پا می‌زند.

یووه که از ۱۱ بازی خود تا اینجا ۹ برد و دو تساوی به دست آورده است در این فصل کار سخت‌تری را در پیش دارد چراکه اینترمیلان با آنتونیو کونته یک تهدید جدی در راه قهرمانی آن‌ها به حساب می‌آید و به همین دلیل شاگردان مائوریتیسو ساری فرصتی برای اشتباه کردن ندارند. آن‌ها امشب با پشتوانه سه برد متوالی پا به میدان می‌گذارند. آن‌ها حالا سه بازی سخت را در پیش دارند، ابتدا میلان، بعد آتالانتا و پس از آن هم نبرد خانگی با اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا. یوونتوس که هشت دوره متوالی قهرمان سری A شده است، میلان را در هشت نبرد گذشته با این تیم در تورین، شکست داده است. در واقع روسونری از سال ۲۰۱۱ تاکنون در زمین یوونتوس نتوانسته برنده باشد، همان سالی که آن‌ها برای آخرین بار طعم قهرمانی در سری A را نیز چشیدند.

این بازی نبرد پرافتخار‌ترین تیم‌های ایتالیا نیز به حساب می‌آید. فقط یوونتوس است که با ۳۵ قهرمانی بیشتر از میلان (۱۸ بار) فاتح لیگ ایتالیا شده است، اما همان‌طور که گفته شد میلان از فصل ۱۱-۲۰۱۰ به بعد نتوانسته قهرمان شود و همچنان حال و روز مناسبی ندارد. آن‌ها با استفانو پیولی که دومین مربی‌شان در این فصل به حساب می‌آید امیدوارند که روند بهتری را در ادامه فصل تجربه کنند. با اوضاعی که این تیم در فصل جاری دارد و با توجه به قدرت سایر تیم‌ها بعید به نظر می‌رسد که قرمز و مشکی‌های میلان این فصل هم توانایی رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشند. در سه بازی اخیر، به رم و لاتزیو باخته‌اند و فقط اسپال را در خانه خود شکست داده‌اند. برای تیمی که در کارنامه پرافتخار خود، هفت قهرمانی در اروپا را دارد، تجربه این روز‌ها بسیار سخت است.

غایب بزرگ امشب شاید کریستیانو رونالدو باشد که در بازی یووه مقابل لوکوموتیو در لیگ قهرمانان از ناحیه زانو مصدوم شد، اما احتمال اینکه او به بازی امشب برسد نیز وجود دارد. جورجو کیلینی و ماتیا پرین و به احتمال زیاد ماتایس دی لیخت دیگر مصدومانی هستند که بعید است به بازی امشب برسند. در میلان، سامو کاستیخو شاید به بازی نرسد و سوسو هم که در بازی با لاتزیو نتوانست بازی کند همچنان وضعیتش باید مورد بررسی قرار بگیرد.

0/5 ( 0 نظر )