فینال لیگ را لیورپول برد؛ سرخ‌ها در مسیر قهرمانیبه گزارش سایت شرط بندی، حساس‌ترین نبرد هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس امشب در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد، دیداری که می‌توان آن را مهم‌ترین بازی دور رفت لیگ هم دانست و لیورپولی‌ها آن را 3 بر یک از منچسترسیتی بردند. (اینجا ببینید)

بازی پرهیجان آغاز شد و در حالی که سیتی خیلی زود به دروازه لیورپول هجوم می‌آورد، این سرخ‌ها بودند که با فرصت‌طلبی به گل نخست رسیدند. اولیور داور بازی اعتقاد داشت توپی که به دست آرنولد برخورد کرده پنالتی نیست و همان توپ در سمت مقابل به فابینیو رسید و شوت زیبای هافبک برزیلی در دقیقه 6 به قعر دروازه براوو رفت.

لیگ برتر انگلیس؛ لیورپول 2 - منچسترسیتی صفر

اما لیورپول باز هم از فرصت‌هایش بهتر استفاده کرد و دقیقه 13 هم ارسال رابرتسون را صلاح به گوشه دروازه سیتیزن‌ها فرستاد. نیمه نخست هم با همین 2 گل به سود لیورپول تمام شد.

فینال لیگ را لیورپول برد؛ سرخ‌ها در مسیر قهرمانی

طبیعی بود که نیمه دوم سیتی برای جبران بیاید، اما باز هم تیمی که به گل رسید لیورپول بود! دقیقه 51 ارسال عالی هندرسون به تیر دوم و ضربه سر مانه سومین گل میزبان را به ارمغان آورد.

فینال لیگ را لیورپول برد؛ سرخ‌ها در مسیر قهرمانی

تلاش سیتی برای جبران باخت نتیجه‌ای نداشت، اما برناردو سیلوا با شوت دقیق خودش در دقیقه 78 فاصله را کمتر کرد.

فینال لیگ را لیورپول برد؛ سرخ‌ها در مسیر قهرمانی

نتیجه پایانی برد 3 بر یک لیورپول بود که امتیاز شاگردان کلوپ را به به عدد 34 رساند، در حالی که منچسترسیتی با 25 امتیاز پایین‌تر از لسترسیتی و چلسی که 26 امتیازی هستند تا رده چهارم پایین رفت.

0/5 ( 0 نظر )