به گزارش سایت شرط بندی، امشب هم احتمالاً تکلیف چند تیم دیگر در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ مشخص خواهد شد. آلمان و هلند می‌خواهند با رهایی از دست ایرلندشمالی صعود کنند، کرواسی در پی صعود به صدرنشینی است و لهستان دوست دارد حالا که صعود کرده صدرنشین هم بماند. بلژیک هم در روسیه دوست ندارد صدر را به حریف واگذار کند.

گروه C؛ صدر به کدام تیم می‌رسد؟
ژرمن‌ها همیشه در مرحله انتخابی بی‌دردسر و با بردن همه رقبا، از کوچک تا بزرگ به مرحله بعد می‌رسیدند، اما این مرتبه داستان فرق می‌کرد. هلند دوباره به جمع قدرت‌های فوتبال اروپا برگشته و ایرلندشمالی هم رقیب کوچکی نبوده. نتایج بازی‌های رودررو برابر هلند باعث شده آلمان در رده دوم باشد و اگر در همین رده باقی بماند پس از مدت‌ها در یک رقابت انتخابی صدرنشین نخواهند شد. دیدار رفت ایرلند و هلند عجیب بود، ارتش سبز و سفید با بازی دفاعی‌اش پیش افتاد، اما در ۱۰ دقیقه پایانی لاله‌های نارنجی ۳ گل زدند. شاید با همان سیستم بتوانند شگفتی‌ساز شوند. امشب میزبان هلند خواهند بود. با این حال نبرد امشب در بلفاست بازی مرگ و زندگی ایرلندی‌ها خواهد بود. آلمان بازی سختی را پیش‌رو ندارد و به مصاف بلاروس خواهد رفت، تیمی که هیچ‌وقت مانشافت را شکست نداده. بازی رفت را هم آلمان در خانه حریف با ۲ گل برد.

انتخابی یورو ۲۰۲۰؛ پیوستن بزرگان دیگر به جمع صعودکننده‌ها

گروه E؛ ضربه نهایی بلیزر‌ها
بعد از توقف در ماه سپتامبر برابر آذربایجان، کرواسی در مخمصه گیر کرده بود. با این وجود شکست دادن رقیب سرسختی همچون مجارستان به آن‌ها کمک کرد تا به صدر برگردند. حالا ۱۴ امتیازی هستند و از مجارستان ۲ امتیاز بیشتر دارند، اما رقیب امشب‌شان اسلوواکی یک بازی کمتر دارد و ۱۰ امتیازی است. در واقع اسلوواکی برای صعود باید کروات‌ها را مغلوب کند. گروه به‌قدری پیچیده شده که ولز ۸ امتیازی هم هنوز شانس صعود دارد. کار کرواسی امشب تمام خواهد شد و اگر برنده نبرد ریکا باشند به‌عنوان صدرنشین صعود خواهند کرد. خبر خوب اینکه بازی رفت در زمین حریف را با ۴ گل بردند و مشکلی مقابل این تیم نداشتند. نکته جالب اینکه کرواسی در ۱۳ بازی که در ریکا میزبان رقبا بوده ۱۰ برد و ۳ تساوی داشته. اسلوواکی در ۷ بازی برابر کرواسی یک برد داشته و ۶ بازی را باخته. ولز با مربیگری گیگز روز‌های فوق العاده حساسی را پشت‌سر خواهد گذاشت. ۸ امتیازی هستند و اگر پیروز شوند پیش از نبرد آخر با مجارستان فقط یک امتیاز از این تیم کمتر خواهند داشت. موقعیت خوبی برای صعود پیش‌روی‌شان است. اژد‌ها امشب در آذربایجان برابر تیمی قرار خواهد گرفت که در ۷ بازی هیچ‌وقت به آن نباخته و ۶ بازی را هم برده.

انتخابی یورو ۲۰۲۰؛ پیوستن بزرگان دیگر به جمع صعودکننده‌ها

گروه G؛ آخرین شکار عقاب
برد‌های اخیر برابر لتونی و مقدونیه کار لهستان را راحت کرد. حالا فقط باید مراقب باشند صدر جدول را اتریش از آن‌ها نگیرد. عقاب‌ها به سرزمین‌های اشغالی سفر خواهند کرد، در روز‌هایی که این منطقه پرتنش بوده و این مسئله حاشیه‌هایی را در پی داشته است. بازی رفت برابر رژیم‌صهیونیستی را با ۴ گل بردند. البته در خانه این تیم از سال ۱۹۸۸ به بعد پیروز نشده‌اند، یک تساوی و ۲ شکست داشته‌اند. مقدونیه‌شمالی با صدرنشینی در لیگ ملت‌های اروپا شانس حضور در پلی‌آف را دارد، حتی اگر نتواند اتریش را ببرد. اتریش با یک تساوی خانگی هم صعود خواهد کرد. البته بازی رفت را ۴ بر یک بردند و انتظار می‌رود برنده دیدار برگشت هم باشند.

انتخابی یورو ۲۰۲۰؛ پیوستن بزرگان دیگر به جمع صعودکننده‌ها

گروه I؛ فینال سرد
بلژیک و روسیه بعد از نبرد در اولین دیدار خرج خودشان را از بقیه تیم‌های این گروه جدا کردند. یکی پس از دیگری رقبا را بردند و راحت این اتفاق رخ داد. حتی اسکاتلند و قبرس هم رقیبی برای آن‌ها نبودند. در این بین اسکاتلند شانس حضور در پلی‌آف را پیدا خواهد کرد. امشب به مصاف قبرس خواهند رفت و می‌توانند جای این رقیب را در رده دوم بگیرد. بازی رفت را اسکاتلند ۲ بر یک برد. با وجود افت فوتبال ملی اسکاتلند، در ۹ بازی اخیر خانگی باختی نداشته‌اند و ۶ بازی را هم برده‌اند. در سن‌پترزبورگ، تیم ملی روسیه میزبان صدرنشین گروه بلژیک خواهد بود. شیاطین‌سرخ اروپا که این روز‌ها یکی از قدرت‌های قاره شده‌اند بیش از اینکه به این بازی فکر کنند، در فکر حضور خوب در یورو ۲۰۲۰ خواهند بود. بازی رفت را هم ۳ بر یک از روسیه بردند. نکته منفی برای روس‌ها عدم پیروزی برابر بلژیک است. ۶ مرتبه این دو تیم به مصاف هم رفته‌اند که ۲ تساوی و ۴ برد برای بلژیک به ثبت رسیده است.

انتخابی یورو ۲۰۲۰؛ پیوستن بزرگان دیگر به جمع صعودکننده‌ها
0/5 ( 0 نظر )