373135_869-1به گزارش سایت شرط بندی، زلاتان ایبراهیموویچ در گفت‌وگو با خبرنگاران ایتالیایی اشاره‌ای غیرمستقیم به مقصد بعدی‌اش داشت.

ایبراهیموویچ که تا پایان ماه دسامبر (۲۵ روز دیگر) با لس‌آنجلس گلکسی قرارداد دارد و بعد از آن بازیکن آزاد می‌شود، مشتریان مانند میلان، ناپولی، بولونیا و رم دارد، اما از میلان به عنوان محتمل‌ترین مقصد او نام برده می‌شود.

ابراهیموویچ که در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ برای میلان توپ زده است در گفت‌وگو با نشریه GQ ایتالیا که روزنامه کوریره‌دلاسرا نیز آن را بازنشر کرده است، درباره آینده‌اش گفت: من به تیمی می‌روم که باید به روز‌ها اوجش برگردد و تاریخش را زنده کند. این تیم می‌خواهد به جایی برسد که بتواند با همه کَس و همه چیز نبرد داشته باشد. این تنها راهی است که من قادرم انگیزه لازم برای یک بار غافلگیر کردن دوباره شما را پیدا کنم. مسئله فقط انتخاب یک تیم نیست. من ملاک‌های دیگری هم دارم که باید فراهم شوند و آن شامل تأمین منافع خانواده‌ام هم می‌شود. به زودی شما را در ایتالیا می‌بینم.

ستاره سوئدی سابق منچستریونایتد افزود: یکسری بازیکنان فوتبال بازی می‌کنند و یکسری دیگر فوتبالی فکر می‌کنند. زمانی که یکی شیوه جدیدی برای فوتبال بازی کردن ابداع می‌کند، سایرین فقط می‌توانند دنباله‌روی او باشند. من عاشق متمایز بودن هستم. نمی‌خواهم فقط یک یا دو بخش کارم را خوب انجام دهم. می‌خواهم تمام کارم را درست انجام دهم.

ایبراهیموویچ در پایان درباره MLS و دوسالی که در لیگ حرفه‌ای آمریکا سپری کرد هم گفت: من خوشحالم که در لس‌آنجلس تجربه بازی کسب کردم به خصوص که بعد از مصدومیتم (در منچستریونایتد) همه می‌گفتند که دیگر نمی‌توانم بازی کنم. با این حال نشان دادم که هنوز هم می‌توانم تفاوت‌ها را رقم بزنم. از نظر فنی و تاکتیکی، لیگ آمریکا هنوز جای پیشرفت دارد. اینجا بازیکنان می‌دوند، اما عادت ندارند که با پاهای‌شان بازی کنند، چون در تمام ورزش‌های سنتی آمریکا از استفاده از دست نقش پررنگی دارد.

0/5 ( 0 نظر )