375938_672
به گزارش سایت شرط بندی، لئوناردو بونوچی و دیگر مدافعان یوونتوس شب گذشته (شنبه) یک کابوس را پشت سر گذاشتند. اشتباهات و عدم تمرکز کافی آن‌ها سبب شد که برای اولین بار در این فصل یوونتوس تن به شکست دهد.
بونوچی پس از شکست ۳ بر یک خارج از خانه تیمش در المپیکو به شبکه DAZN گفت: هنوز درباره اینکه چه شد که ورق بازی به سود لاتزیو برگشت، صحبت نکرده‌ایم، چون ابتدا باید بگذاریم از تب و تاب این شکست کاسته شود و بعد سرفرصت و در کمال آرامش درباره این موضوع صحبت کنیم. با این حال قطعاً در این بازی حوادثی رخ داد که به ضرر ما تمام شد. نیمه اول عملکردمان عالی بود و بر لاتزیو مسلط بودیم بدون آنکه به آن‌ها اجازه دهیم حتی یک موقعیت گلزنی جدی ایجاد کنند، اما در نیمه دوم، دو اتفاق رخ داد که هیچیک از آن‌ها به نفع ما نبود. ابتدا در فاز حمله و بعد برخی تصمیمات داوری که روی نتیجه بازی تأثیر گذاشت.
خوان کوادرادو دفاع راست کلمبیایی یوونتوس در یک صحنه به دلیل سلب موقعیت مسلم گلزنی از حریف روی یک ضدحمله، کارت قرمز گرفت. در آن زمان بازی هنوز یک – یک مساوی بود، اما در مدت کوتاهی پس از آن اتفاق ورق بازی به سود لاتزیو برگشت و این تیم گل دوم را زد. شکست یووه بدان معناست که این تیم از دو بازی اخیرش در سری A تنها یک امتیاز گرفته است. این تیم در این دو بازی ۵ گل خورده است.
بونوچی ادامه داد: چیزی که مشهود است اینکه باید پیشرفت کنیم، چون با این وضع گل خوردن و این همه گل‌های خورده به جایی نمی‌رسیم. باید آن قابلیتی که برای تحمل فشار حریف در لحظات دشوار بازی داشتیم را احیا کنیم. زیبا و هجومی فوتبال بازی کردن خوب است، اما ما باید انگیزه و عطش کافی برای بسته نگه داشتن دروازه مان را هم داشته باشیم. مسیر ما مشخص است. این خود ما هستیم که در این مسیر حرکت می‌کنیم یا از آن منحرف می‌شویم.
0/5 ( 0 نظر )