376603_855-1

به گزارش سایت شرط بندی، استفانو پیولی که شاگردانش شب گذشته در هفته پانزدهم سری‌آ ایتالیا در دیداری خارج از خانه بولونیا را از پیش‌رو برداشتند و دومین برد متوالی خود در این رقابت‌ها را تجربه کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و در حال حاضر هدف‌مان تنها بازی بعدی است. ما باید حسی مثبت در تیم بسازیم. بازی فوق‌العاده‌ای بین دو تیم هجومی بود که به دنبال پیروزی بودند. این بازی دلیل دیگری بود مبنی بر اینکه توانایی‌ها و کیفیت خود را باور داشته باشیم. ما می‌توانیم به پیشرفت‌مان ادامه دهیم.

وی همچنین در تمجید از مهاجم لهستانی‌اش که در این بازی علاوه بر گرفتن یک پنالتی به سود میلان و تبدیل کردن آن به گل، موقعیت‌هایی را هم روی دروازه بولونیا خلق کرد، اظهار داشت: پیانتک در این بازی خیلی تأثیرگذار بود. می‌دانستیم که بولونیا ما را تحت‌فشار قرار خواهد داد، از این‌رو باید رو به ارسال توپ‌های بلند می‌آوردیم و کریشتوف هم خوب توپ را کنترل کرد. پیونتک از این بازی به بعد با اعتماد به نفس بیشتری بازی خواهد کرد.

سرمربی میلان همچنین در تمجید از مدافع چپ تیمش که با گلی که در این بازی زد، اکنون با 4 گل‌زده به طور مشترک با پیانتک بهترین گلزن روسونری در فصل جاری سری‌آ است، خاطرنشان کرد: به نظرم تئو هرناندنس به هنگام جلو کشیدن زمان‌بندی واقعاً خوبی دارد. او مدافع قدرتمندی است. تئو از آن دست بازیکنانی است که اگر فضای لازم را داشته باشد، می‌تواند تعادل خط دفاعی حریف را به هم بریزد. ما می‌توانیم هرناندس را آزاد بگذاریم تا به همراه دیگر اعضای تیم در حمله شرکت کند، کاری که اخیراً داریم اجرایش می‌کنیم.

0/5 ( 0 نظر )