377477_406-1سایت شرط بندی/ خسرو کفیلی؛ علی هاشمی ملی‌پوش وزنه برداری که از شرایط اردو و تغذیه گلایه‌مند بود، پاسخ مسئول کمپ تیم‌های ملی را داد. ملی‌پوش دسته ۱۰۹ کیلوگرم تیم وزنه برداری ایران به تازگی با انتشار فیلم و تصاویری در صفحه شخصی اینستایش وضعیت اردو و امکانات تیم ملی را در شأن این رشته المپیکی نمی‌داند. 

علی شاکری مسئول کمپ تیم‌های ملی وزنه برداری، اما همه ادعا‌های هاشمی را تکذیب کرد و حرف‌های او را دور از مرام پهلوانی خواند: «متأسفانه هاشمی با اینکه قهرمان است، اما مرام پهلوانی ندارد. فیلمی هم که منتشر شده برای حدود یک سال قبل است چراکه قسمتی که هاشمی شروع به فیلمبرداری می‌کند، خوابگاه بانوان است که تنها وزنه‌برداران زن اجازه حضور و تردد از آن بخش را دارند و یک سال قبل مسدود شده است.»

او این رفتار را دور از جوانمردی می‌داند: «نمی‌دانم هاشمی چه هدفی دارد؟ همه پرسنل فدراسیون از این رفتار او ناراحت هستند. در ۶ ماه اخیر حدود ۵۰۰ میلیون هزینه تغذیه ورزشکاران شده است. چرا وقتی چنین امکاناتی برای ورزشکاران مهیا می‌شود، بعضی می‌خواهند آن را نادیده بگیرند؟»

وزنه‌بردار ملی‌پوش که این روز‌ها برای کاپ قطر و انتخابی المپیک آماده می‌شود، در جواب به مسئول کمپ تیم‌های ملی می‌گوید: «آقای شاکری سرپرست محترم تیم ملی، شما که مدعی هستید حرف‌های من دروغ است، من به چند مورد نقد داشتم؛ نداشتن ماساژور، نداشتن فیزیوتراپ، نداشتن دکتر تغذیه و روانشناس، ندادن هزینه ایاب و ذهاب به ملی‌پوشان، اردو‌های کوتاه‌مدت و آخر هم از وضعیت غذا گلایه کردم، آیا این موارد صحت ندارد؟ جنابعالی ادعا کرده بودی عملکرد من ضعیف بوده، در این خصوص باید بگویم که من حالا بالاترین رنکینگ و امتیاز را بین ملی‌پوشان ایرانی برای سهمیه المپیک دارم و به‌رغم مصدومیت، بیشترین حضور را در مسابقات مختلف داشته‌ام و نتایج خوبی هم گرفته‌ام.»

او خودش را بدون حاشیه می‌داند: «شما می‌توانید همه جراید و روزنامه‌ها را مرور کنید هیچ حاشیه‌ای از من پیدا نمی‌کنید، لطفاً گلایه‌هایم که برای بهبود شرایط و امکانات تیم ملی بوده را هم سیاسی نکنید. من همیشه سرباز وطنم بوده و هستم، همه هدفم هم اهتزاز پرچم کشورم در میادین مختلف و شاد کردن دل مردم ایران بوده که همیشه همراه و دعاگویم بوده‌اند. اگر کسی اعتراض نمی‌کند دلیل بر خوب بودن شرایط نیست. از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تقاضا دارم بیشتر به وزنه برداری مدال‌آور المپیکی نظارت و توجه کنند.»

0/5 ( 0 نظر )