379148_766-1به گزارش سایت شرط بندی، در آخرین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته تیم یوونتوس در آلمان میزبانش بایرلورکوزن را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. این پنجمین پیروزی یوونتوس در ۶ بازی مرحله گروهی بود و اگرچه تأثیری در جایگاه این تیم نداشت، اما سبب شد که بانوی پیر ۱۶ امتیازی شود و با رکوردی مشابه آنچه فصل در فصول ۹۷-۱۹۹۶ زیر نظر مارچلو لیپی و ۰۵-۲۰۰۴ زیر نظر فابیو کاپلو به ثبت رساند به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

مائوریتسیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از این بازی گفت: حفظ تعادل در تیم فاکتوری کلیدی است. ما در بازی قبلی‌مان به لاتزیو باختیم، اما در مقطعی طولانی از بازی، یکی از بهترین عملکرد‌های این فصل مان را ارائه می‌کردیم. امشب هم مقابل تیمی که این فصل در بوندس‌لیگا عملکرد بسیار خوبی ارائه کرده، بازی بسیار سختی داشتیم، اما دوام آوردیم و به محض اینکه ضرباهنگ بازی حریف افت کرد، دست به کار شدیم و امتیازات لازم را گرفتیم.

یوونتوس در حالی وارد میدان شد که از قبل صعودش به عنوان تیم اول گروه D قطعی شده بود. به همین دلیل ساری تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کرد و به بازیکنانی مانند مریح دمیرال، دانیله روگانی، دانیلو و آدرین رابیو میدان داد.
ساری در این باره هم گفت: تمام چهار مدافع ما عملکرد بسیار خوبی داشتند. دمیرال بیش از همه خودش را نشان داد و بازی‌اش بیشتر به چشم آمد. رابیو هم در طول بازی مدام در حال پیشرفت بود و عملکردش رضایت‌بخش بود.

بازی یوونتوس از زمانی اوج گرفت که پائولو دیبالا – کسی که پاس هر دو گل این تیم را داد – به میدان رفت. ساری درباره اینکه چرا دیبالا را از ابتدا به میدان نفرستاده است، عنوان کرد: ما صبر کردیم که بازی بایرلورکوزن افت کند و از شدت حملات این تیم کاسته شود. زمانی که برناردسکی در زمین حریف فضای بسیار زیاد برای حمله پیدا کرد، فهمیدیم که دیگر وقت آن است با سه مهاجم بازی کنیم. قبول دارم که گاهی اوقات در این فصل سری A در قیاس با بازی‌های‌مان در لیگ قهرمانان با رویکردی ضعیف‌تر به میدان رفته‌ایم به خصوص در آن بازی‌هایی از لیگ که بعد از حضورمان در لیگ قهرمانان داشته‌ایم. پس این یک مشکل روانی است و باید روی آن کار کنیم.

0/5 ( 0 نظر )