394150_346-1به گزارش سایت شرط بندی، تیم امید تمرینات هماهنگی و آماده‌سازی خود را برای حضور در بازی‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در شهر سونگلا تایلند آغاز کرده است. تیم امید همان‌طور که در گزارش‌های قبلی بدان اشاره شده بود قصد دارد در بازی‌های پیش‌رو با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کند. شیوه بازی تیم امید در این مسابقات همانند تیم ملی در زمان کارلوس کی‌روش خواهد بود.

با توجه به اینکه عارف غلامی مدافع استقلال به دلایل انضباطی به اردوی آخر تیم امید دعوت نشد و همراه تیم امید به تایلند نرفت در تمرینات امید نورافکن کنار عارف آغاسی بازی می‌کرد. بازی در پست مدافع میانی را پیش‌تر از هافبک سپاهان ندیده بودیم. امید نورافکن در سپاهان در پست هافبک میانی بازی می‌کند و در استقلال هم در پست مدافع چپ و هافبک دفاعی به میدان رفته است و بازی او در پست مدافع میانی در تیم امید برای اولین بار خواهد بود.

پیش‌تر هم شاهد تغییر پست یکی از بازیکنان کلیدی تیم امید بودیم. مهدی مهدیخانی در حالی که در تیم ملی جوانان و تیم شهر خودرو در پست بال راست و چپ بازی می‌کرد در تیم امید قرار است در پست هافبک دفاعی بازی کند. کرانچار پست مهدیخانی را تغییر داده بود و حمید استیلی هم موافق اجرای این تصمیم است و قرار است در بازی‌های پیش‌رو به عنوان هافبک دفاعی برای تیم امید بازی کند. 

شرایطروحی و روانی تیم امید رضایتبخش است. از آنجایی که بیشتر بازیکنان تیم امید بازیکنان تیم نوجوانان و جوانان هستند و پیش‌تر به جام جهانی صعود کرده بودند به صعود به المپیک هم امیدوار هستند. جالب اینکه خبر‌های رسیده حاکی از آن است شاید یکی دیگر از بازیکنان تیم امید در ترکیب این تیم در پست غیرتخصصی به میدان بیاید. این تغییر پست‌ها برای هماهنگ کردن تیم امید است و طبیعتاً اگر بازدهی مثبتی داشته باشد، شاید در آینده شاهد تغییر پست این سه بازیکن در تیم‌های باشگاهی هم باشیم.

امید نورافکن در پست مدافع میانی؛ اگر امید در این پست موفق ظاهر شود شاید امیر قلعه‌نویی هم در بازی‌های باشگاهی از او در این پست استفاده کند. به خصوص که سپاهان بعد از از دست دادن عزت‌ا… پورقاز با کمبود بازیکن در خط دفاعی مواجه است. البته در روز‌های اخیر با اضافه شدن محمد طیبی به تمرینات تیم سپاهان قدری دغدغه‌های قلعه‌نویی در خط دفاعی کاهش یافته است.
0/5 ( 0 نظر )