Press ESC to close

بدنسازی و پرورش‌اندام

اکبرزاده: هیچ مصونیتی برای ملی‌پوشان سابق وجود نخواهد داشت

امیر 0
سرمربی تیم‌های ملی بدنسازی و پرورش اندام گفت: نفرات تیم‌های ملی از دل رقابت‌های بندرعباس بیرون خواهند آمد و هر ورزشکار و قهرمانی که آمادگی بیشتری داشته باشد، به عضویت تیم‌های ملی درخواهد آمد.
Continue reading

تابانی: اولویت ماسل‌شو «بیزنس» است نه مسابقات!

امیر 0
قهرمان دسته سنگین‌وزن پرورش اندام جهان گفت: بهتر است واقعیتی را برای شما و خیلی‌های دیگر بگویم و آن واقعیت این است که در رقابت‌های ماسل‌شو هیچ چیز عاید ما نشد.
Continue reading

عکس| مقایسه فیگور قهرمان ایرانی با آرنولد

امیر 0
کمال عبدالسلام قهرمان اهل لیبی مسابقات امسال مستر المپیا در دسته ۲۱۲ پوند با انتشار عکسی از خود کنار علی تبریزی به خاطره بازی با اسطوره پرورش‌اندام ایران پرداخت.
Continue reading

پورعلیفرد: اصلاً برایم مهم نیست دیگران درباره‌ام چه می‌گویند!

امیر 0
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: از مدت‌ها پیش به دنبال تدارک مقدمات برگزاری مراسمی تحت عنوان مراسم تجلیل از قهرمانان خود در رقابت‌های آسیایی و جهانی بوده و هستیم.
Continue reading

رافائل: به زودی ایران میزبان رقابت‌های جهانی خواهد شد

امیر 0
رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام به سایت شرط بندی گفت: ایرانی‌ها با آمادگی بالای خود، هر روز فاصله‌شان را با قدرت‌های دیگر این رشته بیشتر و بیشتر می‌کنند.
Continue reading

اکبرزاده: سطح کیفی مسابقات با ادوار گذشته قابل مقایسه نبود!

امیر 0
سرمربی تیم‌های ملی بدنسازی و پرورش اندام گفت: ما مسابقات سخت و دشواری را پشت سر گذاشتیم، اما این را هم باید بگویم که به لحاظ داوری اگر از آن یکی، دو مورد بگذریم در بقیه موارد داوری‌های بی‌طرفی را شاهد بودیم.
Continue reading