Press ESC to close

عکس روز

عکس روز| جشن باشکوه یک شهر برای قهرمانی

امیر 0
فلامنگو با گل‌های دقایق پایانی باخت برابر ریورپلاته را تبدیل به برد و قهرمانی کرد. قرمز و مشکی‌های شهر ریودوژانیرو پس از 28 سال قهرمان آمریکای جنوبی شدند تا یک شهر غرق در شادی شود و خیابان‌ها برای جشن قهرمانی‌شان جای سوزن انداختند نداشته باشد.
Continue reading

عکس روز| حرکت جنجالی بیل و هم‌تیمی‌هایش

امیر 0
پس از اینکه تیم ملی ولز موفق شد مجارستان را 2 بر صفر شکست دهد و به یورو 2020 صعود کند، پرچمی عجیب در جشن صعودشان جلب توجه کرد. یک پرچم ولز در دست گرت بیل و هم‌تیم‌هایش بود که روی آن نوشته شده: «اولویت‌ها به ترتیب؛ ولز، گلف، مادرید» که به بی‌اهمیت بودن شرایطش در تیم باشگاهی طعنه می‌زند. به نظر می‌رسد گرت بیل تصمیمش را برای جدایی از رئال گرفته و احتمالاً زمستان راهی تیم دیگری شود.
Continue reading

عکس روز| اولین دختر ایرانی در مسابقات جهانی وزنه‌برداری

امیر 0
زنان وزنه‌بردار ایران امروز برای اولین بار در مسابقات قهرمانی جهان حضور پیدا کردند. پوپک بسامی اولین دختری بود که برای ایران وزنه زد؛ او در وزن ۵۵ کیلوگرم به مقام ششمی رسید.
Continue reading

عکس روز| عروسک‌باران در ورزشگاه

امیر 0
هواداران تیم دن‌هاخ هلند در اقدامی جالب و تحسین‌برانگیز برای کودکان بیمارِ بیمارستان صوفیه عروسک پرتاب کردند. در واقع این عروسک‌ها پیش از سوت آغاز بازی تیم‌شان برابر فاینورد به زمین پرتاب شد تا برای کودکان بیمارِ بیمارستانی که در شهر روتردام جمع‌آوری شود. پیش از این هواداران رئال‌بتیس هم اقدامی مشابه در فصل قبل انجام داده بودند.
Continue reading